ارسال سفارش

1- ارسال رایگان

تحویل رایگان شرکت نقشینه بافت تبریز فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 3000000 ریال می شود. در شهر تبریز، سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت ۱۴ ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۴ ثبت می شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می گردند.

۲- پیک موتوری

ارسال رایگان با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای کمتر از 3000000 ریال به عهده فروشنده و برای خریدهای بیشتر از آن به عهده خریدار است.

۳- پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. هزینه ارسال با پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

۴- پست سفارشی

کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی ۱۰ روز است. لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‏توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید: https://tracking.post.ir

۵- ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خریدهای عمده با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.