درباره ما

شرکت نقشینه بافت تبریز فعالیت خود را از سال 1372 در صنعت نساجی آغاز نموده و انواع جوراب با نام تجاری «پریزن» را تولید و عرضه می کند. این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود در زمینه تولید انواع جوراب و با به خدمت گرفتن ماشین آلات و تجهیزات جانبی مورد نیاز خریداری شده از مشهورترین و معتبرترین کمپانی های اروپایی، محصولاتی با کیفیت و بی رقیب تولید نموده و با انتقال تکنولوژی و دانش فنی تولید و با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه، به دلیل مطابقت با آخرین استانداردها و تکنولوژی های برتر تولید، امکان تامین بخشی از نیاز بازار داخلی و رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارد.
شرکت نقشینه بافت تبریز با تولید انواع جوراب مردانه، زنانه و جوراب شلواری با نام تجاری پریزن به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت جوراب شناخته می شود و در حال حاضر محصولات تولیدی خود را طبق استانداردهای بین المللی تعریف شده، تولید و روانه بازار مصرف نموده و از طریق شبکه گسترده فروش در سراسر کشور توزیع می گردد.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.