پرداخت سفارش

1- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تبریز است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار قابل انجام است. (فعلا این امکان فراهم نیست.)

۲- پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می ‏توانید از دستگاه های عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
– شماره‏ کارت 6279-6111-9950-5103 بانک صنعت و معدن به نام شرکت نقشینه بافت تبریز

۳- واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره‏ 36373921 – 041 فکس نمایند.
– شماره شبا بانکی IR510110000000100026580003 نزد بانک صنعت معدن به نام شرکت نقشینه بافت تبریز

۴- پرداخت آنلاین

همه مشتریان شرکت نقشینه بافت تبریز (پریزن) می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت نقشینه بافت تبریز (پریزن) و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.