پیام مدیرعامل

استقبال بی نظیر مشتریان گرانقدرمان از محصولات شرکت نقشینه بافت تبریز با علامت تجاری و معتبر جوراب «پریزن»، از سویی ثابت کرد که با ارائه محصولات نوین همراه با کیفیت برتر، می توان به رضایت و وفاداری مشتریان دست یافت و از سوی دیگر ما را بر آن داشت تا در راستای چشم انداز آینده شرکت و در جهت تامین هر چه بیشتر خواسته های مشتریان، وب سایت اختصاصی شرکت نقشینه بافت تبریز (جوراب پریزن) را ارائه نماییم.
بدون تردید ارائه کیفیت مورد درخواست مشتری با حرکت در جهت بالا بردن سطوح بهره وری در سایه بهبود مستمر مجموعه شرکت، در توسعه پایدار بازارها موثر است. هدف از این سیاست ها و برنامه ریزی ها، کسب اطمینان از ارائه محصولاتی متنوع مطابق با استانداردهای ملی و فرا ملی و تأمین نظر مشتریان گرامی است که با بهره گیری از کارکنان با تجربه و با انگیزه به عنوان پشتوانه اصلی شرکت نقشینه بافت تبریز در سایه نظم و انسجام سازمانی، فناوری مدرن و ارایه خدمات روز افزون تحقق خواهد یافت.
مدیریت شرکت نقشینه بافت تبریز (پریزن) معتقد است توجه به منافع مشتری نهایی و ایجاد پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده و تولید محصولی مطابق با استاندارهای جهانی وظیفه ملی است و برای رسیدن به این هدف تلاشی مستمر را در سر لوحه کار و تلاش خود قرار داده است. شرکت نقشینه بافت تبریز (پریزن) ضمن خوش آمدگویی، آماده است تا از نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان برای بهبود عملکرد و ایجاد تنوع بیشتر در محصولات خود استفاده نماید.